Hakkımızda

Biz Kimiz : Deha Bilişim; alanında uzun yıllar hizmet vermiş profesyonel kişilerin 2015 Ağustos ayında bir çatı altında toplanmasıyla kurulmuştur. Kurumsal veya Özel firmaların ihtiyaçları doğrultusunda web tasarım/yazılım reklam ve organizasyon sektöründe hizmet vermektedir. İşi deha'sına bırakın! diyerek çıkmış olduğumuz bu yolda ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Çünkü biz biliriz ki en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.

Vizyonumuz : Hedefimiz kendi sektörümüzde global bir marka olmakla beraber, sınırlarmızı aşarak kamu yada özel kuruluşlara en iyi hizmeti sunmaktır. Dileriz ki bir gün Türkiye'nin her bölgesinde Deha Bilişim ismi anılsın.

Misyonumuz : Deha bilişim ve organizasyon kurulduğu andan itibaren firmaların ihtiyaçları doğrultusunda piyasa analizi yaparak sanal dünyada markanızın ilerleyişine refakat etmeyi ilke edinmiştir. bugün bulunduğumuz konumda sizler için birinci sınıf web tasarım hizmetleri sunmakla beraber ayrıca kurumsal kimlik çalışmaları ve giriş aşamasında organizasyon hizmetleride vermekteyiz. Vizyonumuza bir adım daha yaklaşabilmek adına genç ve yenilikçi ekibimizle her gün sizin markanıza değer katmak için verdiğimiz çaba en büyük referansımızdır.