İşİ Deha'sına Bırakın

Başarı bir yolculuktur, varış noktası değil !

Reklam Hizmetleri

Reklam

Yazılım

Yazılım

Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon

Deha

Web Tasarım

Web Yazılım

Grafik Tasarım

SEO

Deha : Sınırsız, sorunsuz ve kesintisiz hizmet anlayışını ilke edinerek çıkmış olduğumuz bu yolda, ilk hedefimiz global bir marka olmakla beraber çalıştığımız her firmayı başımız dik bir şekilde referanslarımız arasında sergilemektir. Hizmet kalitemizden ödün vermeden, aldığımız her projede en iyi tekpiyi alana kadar yeni tasarımlar sunmamızdan müşteri memnuniyetinin öncelikli hedefimiz olduğunu anlamanız çokta zor olmasa gerek.

SEO nedir ? :SEO kısaca arama motoru optimizasyonu anlamına gelen ingilizce bir terimdir. SEO sayesinde web siteleriniz sektörel aramalarda üst sıralarda görünür ve kullanıcıya ulaşmanız çok daha kolay bir hal alır. SEO uygulayarak hazırladığımız web siteleriyle google vb. arama motorlarında firmanızı ilk sıralara taşıyor ve kalıcı bir yer edinmenizi sağlıyoruz. Günümüz rekabet piyasasında internetin gücünü kullanarak markanıza sanal dünyada kalıcı bir yer kazandırıyoruz.

Güvenli Sunucu : Web sitelerinizi kendi bulut sunucumuzda barındırıyoruz ve sözleşme süresi boyunca bir an bile kapanmasına izin vermiyoruz. Kullandığımız sunucu birden fazla yerde kurulu olduğundan hiç bir şekilde kesintiye uğramadan web siteniz açık kalmaya devam ediyor, ayrıca extra bir sunucu yada alan adı ücreti ödemiyorsunuz. Verdiğimiz hizmet karşısında sizden istenen yıllık sunucu yenileme ücreti ise diğer firmaların aksine sadece maliyeti karşılacak şekildedir.

Yanınızdayız : Sözleşme süresi boyunca teknik destek sağlayarak karşılaştığınız en küçük problemde dahi yanınızdayız. Firmamız teslim edilen işler sonrasında bugüne kadar teknik açıdan sorun yaşayan hiç bir müşteri ile karşılaşmamıştır. Bununda beraber teknik sorunlar haricinde site içi düzenleme yaparken karşılaşabileceğiniz aksaklıkları göz önünde bulundurarak diğer firmaların aksine teslim ettiğimiz web sitelerinin içeriklerini sektörünüze uygun bir şekilde biçimlendiriyoruz..

<

Neden Deha

Yapılan araştırmalarla ortaya koyulan bir gerçekte sanal reklamların günümüzde somut reklamlardan çok daha pozitif sonuçlar doğurduğudur. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber reklam bazında sektörel değişimlerde kaçınılmaz oldu. İnternet aracılığıyla müşterinize çok daha hızlı şekilde ulaşmanızı sağyalıp markanızı bir adım ileriye taşıyoruz.

Geçici çözümler üretmek yerine size kalıcı ve çok daha etkili bir sunum fırsatı veriyoruz. Markanızın kapısını dünyaya açarken firmanızı kolay ulaşılabilir hale getiriyor aynı zamanda basit güncellemelerle sözleşme bitişinde bile bir kaç tıklamayla sisteminizi aktif tutmanızı sağlıyoruz. İşimize gösterdiğimiz özen sayesinde özgüveni tam genç ve yaratıcı kadromuzla İşi Deha'sına Bırakın diyoruz..
Tasarladığımız sanal kimlikleriniz aynı zamanda kullanıcı odaklı olacaktır. Biraz açmak gerekirse; karmaşık bir tasarım yapıp kullanıcının önüne bilgi yığını koymuyoruz. Sade, basit aynı zamanda 1. sınıf tasarımla kolay anlaşılır, aradığı herşeyin gözünün önünde olduğu, sektörüyle alakalı müdavimi olacağı bir web sitesi yaratıyoruz.
Müşteri ve çözüm odaklı çalışma prensibimiz bizi tercih etmenizdeki başlıca sebeplerden ( müşterileri yorumları ) ve bunun farkındayız, biz size bu noktada çok basit bir arayüzle facebook kadar kolay kullanabileceğiniz bir yönetim paneli sunuyoruz ve web sitenizi A'dan Z'ye güncelleme, değiştirme ve yenileme olanağı tanıyoruz.